23.09.2015

21 вересня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова разом з Послом України в Польщі Андрієм Дещицею  виступили на відкритті Варшавської наради Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, присвяченій основоположним свободам в еру нових інформаційних  та комунікаційних технологій.

Форум є ключовим річним заходом діяльності Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, на якому протягом двох тижнів делегації держав-учасниць ОБСЄ, представники міжнародних та неурядових організацій проведуть відкритий обмін думками з питань виконання державами - учасницями ОБСЄ своїх зобов'язань в галузі зміцнення демократії, верховенства права та дотримання прав людини.

Тетяна Попова зазначила: «Журналісти та українські ЗМІ стали мішенню для російських терористів. Безпека журналістів стала ще більш нагальною проблемою, оскільки рівень насилля стосовно журналістів, включаючи вбивства, напади з серйозними тілесними ушкодженнями та факти залякування, значно збільшився за рік окупаційного режиму Росії і має далекосяжні наслідки».

В рамках заходу українська делегація роздала друковані матеріали щодо порушення прав і свобод журналістів на Донбасі та Криму.