24.09.2015

23 вересня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка та члена Комісії Руслана Машляківського з представником місії Європейського Департаменту Міжнародного валютного фонду Бреттом Райнером (Brett Rayner).

Зустріч відбулася в рамках візиту місії Європейського Департаменту МВФ з проведення другого перегляду Програми, підтримуваної фінансуванням в рамках угоди про програму розширеного фінансування (Extended Fund Facility Arrangement, EFF), що розпочала свою роботу в Україні з 22 вересня та працюватиме по 2 жовтня поточного року.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо виконання положень Меморандуму про економічну та фінансову політику, зокрема впровадження змін у сфері теплопостачання та поточний стан прийняття вторинного законодавства у сфері природного газу.

Захід пройшов в атмосфері повного взаєморозуміння між учасниками. Сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо запровадження ринкових перетворень в України.