24.09.2015

22 вересня Мінінфраструктури отримало позитивний висновок екологічної експертизи при Міністерстві екології та природних ресурсів щодо проекту днопоглиблення Дніпра. Проектом передбачене вилучення шару кам’яних порід на лімітуючих перекатах Дніпровського і Дніпродзержинського водосховищ.

«Завдяки налагодженій міжвідомчій співпраці проект, який обговорюється з 2013 року, нарешті вийшов на новий етап», - зазначив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков.

За ініціативи Міністерства інфраструктури кошти на проведення днопоглиблювальних робіт закладені в фінансовому плані ДП «Адміністрація морських портів України» на 2015 рік. Уряд вже затвердив фінплан підприємства розпорядженням № 943-р від 16 вересня 2015 року.

За законодавством наразі для подальшої реалізації проекту необхідний позитивний висновок щодо експертизи проектної документації, яку проводить ДП «Укрдержбудекспертиза». Після цього буде відновлено тендерну процедуру на визначення підрядника для здійснення днопоглиблювальних робіт.

Нагадаємо, проект днопоглиблення Дніпра був розроблений інститутом ТОВ «Укррічтранспроект» на замовлення компанії «Нібулон» у 2013 році. Проект зрушив з місця у 2015-му, коли нинішнім керівництвом Мінінфраструктури було знайдене джерело фінансування. Донором визначено ДП «АМПУ», яке погодилося надати поворотну фінансову допомогу в розмірі 50 млн. грн. Ці кошти були закладені у фінплани ДП «АМПУ» та ДП «Укрводшлях», відповідального за проведення робіт.

Довідково

Міністерство інфраструктури формує державну політику в галузі річкового транспорту. Ключовими завданнями відомства в цьому напрямку є відновлення судноплавства по Дніпру та підвищення конкурентоспроможності внутрішніх водних шляхів у порівнянні з іншими видами транспорту. З цією метою в Міністерстві розробили проект Закону «Про внутрішній водний транспорт», який вже зареєстровано у ВРУ. Новий Закон має забезпечити ефективне утримання річкової інфраструктури та рівний доступ до неї всіх операторів. Він також спростить процедури контролю суден на внутрішніх водних шляхах і приведе українське законодавство у відповідність до європейських норм.

Міністерство спростило вимоги до власників пасажирських суден, що експлуатуються на внутрішніх водних шляхах України. Крім того, відомство пропонує зменшити кількість обов’язкових інспекторських перевірок суден, які здійснюють плавання (експлуатуються) на внутрішніх водних шляхах України та перевіряються Укрморрічінспекцією. Відповідний проект наказу опублікований на сайті Міністерства для публічного обговорення.