24.09.2015

22 вересня відбулася робоча зустріч з представниками органу регулювання Словацької Республіки RONI (Regulatory Office for Network Industries, Slovakia), який став переможцем за результатами конкурсного відбору організації-партнера для спільного з НКРЕКП проекту Twinning «Підтримка Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у процесі реформування ринку електроенергії».

У зустрічі взяли участь представники словацького регулятора Йозеф Холенчик – Голова RONI, Мирослав Луптак – радник RONI, керівник Проекту від держави-партнера, Ярослав Кубинець – радник Голови RONI, постійний радник Проекту, Любов Павловова – директор Regional Development Agency Senec-Pezinok, координатор Проекту. Від НКРЕКП взяли участь член Комісії Володимир Євдокімов та її співробітники залучені до підготовки Проекту Twinning.

Під час зустрічі були обговорені питання, пов’язані з підготовкою проекту Twinning–контракту, розглянуті шляхи досягнення очікуваних результатів, організаційні деталі впровадження та інші питання пов’язані з підготовкою і реалізацією проекту Twinning.