25.09.2015

Найближчим часом відбудеться ще одна зустріч, на розгляд якої винесуть конкретні випадки перевірок суб’єктів ІТ-бізнесу, що викликали резонанс. Також там планують розглянути напрямки співпраці між правоохоронцями та представниками ІТ-сфери.

Глава МВС Арсен Аваков та міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус зустрілися в МВС сьогодні, 24 вересня, аби обговорити проблемні моменти, що виникли у представників ІТ-бізнесу у зв’язку з проведенням перевірок їхньої діяльності.

Ініціатором зустрічі виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Участь у ній взяли заступник глави МЕРТ Максим Нефьодов, а також начальник Головного слідчого управління МВС України Олександр Вакуленко та начальник Управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС Сергій Демидюк.

Глави відомств обговорили низку проблемних питань, з якими звернулися до Мінекономрозвитку представники ІТ-бізнесу. Учасники зустрічі домовилися про ще одну зустріч у наступний понеділок. На ній будуть обговорені конкретні випадки перевірок ІТ-компаній, що викликали резонанс, а також напрямки співпраці між правоохоронцями та представниками ІТ-бізнесу.

Водночас представники МВС наголосили на необхідності неухильного дотримання процедур і закону під час розслідування злочинів, скоєних у кіберпросторі.