25.09.2015

У четвер, 24 вересня, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зустрівся із Головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінські, Головою місії МВФ в Україні Ніколаєм Герогієвим, Представником МВФ в Україні Жеромом Ваше, Директором ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером, Регіональним представником Міжнародної фінансової корпорації в Україні Руфатом Алімардановим, керівництвом Американського Агентства міжнародного розвитку та представниками Посольства США в Україні.

Під час зустрічі особлива увага була приділена процесу приватизації в Україні державних підприємств, необхідності забезпечення його відкритості, прозорості та конкурентності.

Глава Уряду України звернувся до представників міжнародної спільноти в Україні з проханням підтримати приватизаційний процес відповідною експертизою.

Під час розмови відбувся обмін думками стосовно найнагальніших завдань приватизації, першочергових заходів, які слід вжити для покращення управління об’єктами державної власності, створення законодавчих передумов для прискорення процесу приватизації та забезпечення ефективного функціонування приватизованих підприємств.