25.09.2015

В Одеській області землевпорядники визначили 126 інвестиційно-привабливих земельних ділянок. Представникам бізнесу запропонують придбати права оренди на ці землі на земельних торгах. Наділи загальною площею 6 171,07 га призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Земельні ділянки, права оренди на які виставлять на аукціон, розташовані на території Ананьївського, Болградського, Великомихайлівського, Комінтернівського, Котовського, Красноокнянського, Миколаївського, Саратського, Тарутинського та Фрунзівського районів Одеської області.

У жовтні землевпорядники планують визначити на конкурсних засадах виконавця земельних торгів. Після оголошення аукціону інвестори впродовж 30 днів зможуть подавати заявки на участь. Земельні торги планують провести у листопаді поточного року.

Землевпорядники Одещини зазначають, що земельні аукціони є максимально ефективною формою передачі в оренду землі сільськогосподарського призначення. Торги створюють рівні стартові можливості та прозоре конкурентне середовище для інвесторів. В результаті надходження до місцевих бюджетів збільшуються та підвищується ефективність використання землі.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».