25.09.2015

У Запорізькій області за вісім місяців поточного року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна до бюджетів різних рівнів надійшло 14,97 млн. грн. (з урахуванням виплат за минулі роки). Лише за останній місяць сума надходжень зросла з 7,77 млн. грн. до 14,97 млн. грн., тобто збільшилась майже вдвічі.

Із загальної суми коштів 99,9% або 14,95 млн. грн. отримали місцеві бюджети. Цей обсяг більше ніж вдвічі перевищує рівень аналогічних надходжень за такий же період 2014 року. Решту фінансового ресурсу – 15,92 тис. грн. – спрямували до державного бюджету.

Загалом з початку цього року органи місцевого самоврядування за участю територіальних підрозділів Держгеокадастру продали 43 наділи несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна. Їх загальна площа становить 10,97 гектарів. Вартість землі склала 7,61 млн. гривень.

На земельних торгах, організованих органами місцевого самоврядування, у Новомиколаївському районі продали одну земельну ділянку в межах населеного пункту площею 0,082 гектара. Вартість землі становила 125,84 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».