25.09.2015

24 вересня у Києві відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством оборони України та Будівельною палатою України щодо забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом.

Від оборонного відомства Меморандум підписав Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, який доручив передати цей документ своєму заступнику – Юрію Гусєву, а від будівельників свій підпис поставив президент палати будівельників України – Герой України Петро Степанович Шилюк.

«Ми здійснимо всі зусилля спільно з об’єднанням будівельників для того, щоб забезпечити закупівлю житла для військовослужбовців за прозорим механізмом. Усі закупівлі мають відбуватися публічно, а громадськість повинна контролювати якість, терміни та ціни будівництва, - наголосив заступник Міністра оборони Юрій Гусєв. - На сьогодні Міноборони України здійснює цілу низку заходів із закупівлі житла, ми запрошуємо усіх учасників Будівельної палати брати участь у закупівлі житла, запрошуємо громадськість контролювати процес закупівлі. Я сподіваюся, що до кінця року ми виконаємо бюджетну програму із закупівлі житла для військовослужбовців і продовжимо цю роботу наступного року».

Петро Шилюк подякував Юрію Гусєву за підписання Меморандуму та запропонував подальшу співпрацю.

«Програма реалізації житла для військовослужбовців за бюджетні кошти – це підтримка будівельного ринку України. Члени Будівельної палати України готові співпрацювати за кошти інвесторів з землями Міністерства оборони», – сказав президент Будівельної палати України.

Юрій Гусєв підтримав пропозицію Петра Шилюка та запропонував створити робочу групу та відпрацювати усі необхідні механізми.

«Наше головне завдання – щоб усі герої отримали ключі від квартир, адже ми працюємо для того, щоб військовослужбовці були забезпечені усім необхідним», – сказав заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.