25.09.2015

У Донецькій області за сприяння Донецької ОДТРК, Держкомтелерадіо, НСЖУ та Донецької ОДА відродився популярний журналістський фестиваль «Жми на RECord!», який нещодавно відбувся у Святогірську. На фестиваль зібрались більше 80 представників дитячих та молодіжних медіа з Донецької, Харківської, Миколаївської областей та міста Києва. Головою журі став ведучий телепроекту «Телекритика» «Донбас: чесно» Костянтин Грубич.

Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» має  чотирнадцятирічну історію, проте за цей час юнкори зустрічалися лише 13 разів. Через події на Донбасі минулого року проведення фестивалю довелось скасувати, а 2015 року організатори вирішили відродити популярний захід, бо вважають, що з відновленням молодіжних зустрічей якнайскоріше відновиться і мир в регіоні.

«Зібрати учасників було дуже важко – люди бояться їхати до нас. Тому, все ж провівши фестиваль цього року, ми дали своїм колегам меседж на майбутнє – на Донбасі є безпечні території, де місцеві жителі роблять усе, аби берегти мирне життя та робити його кращим», - розповів один з організаторів «Жми на RECord!» заступник головного редактора Донецької обласної державної телерадіокомпанії Ілля Суздалєв.