25.09.2015

23-го вересня волонтерська група Держкомтелерадіо побувала в місті Попасна, що на Луганщині. У складі групи - ініціатор волонтерського допомоги, Перший  заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак та кореспондент телеканалу ОТБ Харківської ОДТРК Микола Шлапак, в ході stream-трансляції в ефірі усіх ОДТРК розкаже, чим наразі живе донедавна одна з найнебезпечніших ділянок зони АТО.

Трансляція відбудеться завтра, 24.09.2015, орієнтовно о 19.00. Запланований вихід в ефір 23.09.2015 скасовано у зв’язку з блокуванням сепаратистами доступу до інтернету.

Волонтери везуть гуманітарний вантаж, зібраний силами працівників апарату Держкомтелерадіо та державних ТРК, для бійців мінометної батареї 54-ї бригади, у якій несе бойову службу співробітник Держкомтелерадіо, начальник відділу аналізу та розвитку інформаційного простору управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції Сергій Олійник.

Серед подарунків, які сьогодні будуть доставлені на позиції наших захисників у Попасній - консерви, печиво, цукерки, цигарки, домашня консервація, випічка, а також їжа для розуму - книги.