25.09.2015

23 вересня 2015 року під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Ігоря Перегінця відбулося засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон.

Комісія розглянула 50 справ громадян України. Згідно з рішенням, 12 осіб, з них 4 дітей, поставлено на облік хворих, що потребують лікування за кордоном. Також прийнято рішення стосовно оплати лікування за кордоном 12 осіб, з них 6 дітей і 1 учасник АТО.

Оплата лікування буде здійснена за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на ці цілі в межах доведених асигнувань, за бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном».

Як уже повідомлялося, до зарубіжних клінік за бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги, в основному з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.