25.09.2015

Протягом січня – серпня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Харківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 32,5 млн. грн.

Органи місцевої влади і самоврядування, керівники установ та підприємств за результатами контрольних заходів прийняли 108 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок, а також за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 66 досудових розслідувань та вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 47 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 64 млн. грн.

У 112 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 564 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 243 – до дисциплінарної та матеріальної, із займаних посад звільнено 22 осіб.