26.09.2015

Експертна рада при Міністерстві інформаційної політики в серпні  продовжила інтенсивну роботу над обговоренням Концепції інформаційної безпеки України. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив радник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін.

«В Україні це вперше, коли стратегічний документ такого рівня настільки широко і масштабно обговорюється в суспільстві. Це має дуже велике значення, оскільки дійсно перед Україною, перед національною безпекою поставленні абсолютно нові виклики», - підкреслив він.

За словами Дмитра Золотухіна, до обговорення такого важливого документа потрібно залучати якомога більше громадських активістів експертів, думки яких не завжди збігаються.

«Робота експертної ради  в тому і полягає, щоб знайти консенсусні рішення, інструменти, які дозволять дійсно розробити і вже застосовувати  відповіді на ці виклики, які стоять перед безпекою інформаційного простору України», - зазначив радник Міністра.

Він нагадав, що за підтримки офісу ОБСЄ в Україні було проведено 5 круглих столів в 5 містах України, а також експертна рада організувала круглий стіл з громадською радою при Міністерстві. «Члени  громадської ради також будуть опрацьовувати і виробляти якісь правки або коригування до окремих норм і подавати своє бачення  цього процесу. Крім того, співголова експертної ради, Міністр інформаційної політики Юрій Стець провів відео-конференцію з членами експертних кіл в  регіонах, до  якого долучилися експерти з Харкова, Дніпропетровська, Львова, Полтави та Чернігова», - повідомив він.

Дмитро Золотухін зазначив, що продовжують надходити пропозиції від громадян в он-лайн режимі.

«І власне експертна рада продовжує свою роботу над тим, щоб максимально консолідувати ці матеріали, які були надіслані. Невдовзі, я думаю, що ми вже будемо представляти і Міністерству, і громадськості оновлений документ», - підкреслив він.