26.09.2015

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями в районі Маріуполя прикордонний наряд зафіксував політ одного безпілотника.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Зокрема, в районі населеного пункту Березове  прикордонний наряд  затримав автомобіль з однією тонною м’ясних виробів. Вантаж вартістю 30 тисяч гривень перевозили без належних документів на неконтрольовану територію в об`їзд контрольного пунту в’їзду/виїзду «Гнутове». Наразі транспортний засіб передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Учора близько третьої години дня через контрольний пункт в’їзду/виїзду «Бугас» на територію, яка тимчасово контролюється незаконними збройними формуваннями, прослідувало 8 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Однак через три години дані транспортні засоби з продуктами харчування та засобами гігієни повернулися назад, оскільки представники незаконних збройних формувань з невідомих причин їх не пропустили.