27.09.2015

25 вересня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва за участю заступника Міністра освіти і науки Андрія Гевка відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

У заході також взяли участь заступник Голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, представники Міністерства освіти і науки України, вихователі та керівники дошкільних навчальних закладів України.

Андрій Гевко передав привітання Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Всеукраїнським Днем дошкілля та підкреслив важливу роль вихователя у становленні особистості дитини. «Все починається з садочка. Подальші кроки кожної дитини – це фундамент майбутнього, який закладається вихователем», – наголосив заступник Міністра.

Андрій Гевко подякував вихователям за заходи, які вони проводять у доступній формі з урахуванням вікових особливостей кожної дитини, про події на сході країни та толерантне ставлення до дітей переселенців, а також за їх підтримку.

Заступник Міністра підкреслив важливість спільних зусиль педагога дошкільного закладу та батьків у вихованні дітей. «Тільки спільними зусиллями батьків та вихователя можна виховати справжніх патріотів – майбутнє нашої держави», - підсумував Андрій Гевко.

Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко привітала вихователів та працівників дошкільних навчальних закладів з професійним святом та зазначила, що міська влада вважає одним зі своїх пріоритетів утримання дитячих садків у столиці, покращення умов праці та матеріального стану вихователя. За словами Ганни Старостенко, у Києві збережено муніципальну надбавку до зарплат представників бюджетної сфери – 20%, а з 1 вересня підвищена матеріальна допомога усім, хто працює в бюджетних закладах.

Під час заходу для вихователів було організовано різноманітні майстер-класи, ЛЕГО-містечко, також у приміщенні працювала виставка - ярмарок дидактичних посібників, освітянських фахових видань.

На урочистому концерті, присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля, вихователів привітали з професійним святом дитячі творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва.

Під час урочистостей також було нагороджено кращих представників дошкільної освіти та переможців всеукраїнських конкурсів.