28.09.2015

25 вересня 2015 року в Національному університеті фізичного виховання та спорту України стартували Перші Всеукраїнські студентські ігри.

Студенти з різних навчальних закладів змагалися у самбо, сумо, спортивних танцях, спортивній аеробіці, черлідінгу, міні-футболу та шахах.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов взяв участь в урочистому відкритті змагань та привітав учасників і організаторів студентських ігор.

«Я вважаю, що це дуже важлива подія для нашої країни. У багатьох країнах світу студентський спорт є основою національної спортивної політики. Адже регулярні заняття спортом та ведення здорового способу життя, починаючи із молодих років – це найкраща інвестиція у свій життєвий успіх», - зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

Міністр подякував організаторам змагань за чудову ініціативу та висловив сподівання, що у програмі наступних Всеукраїнських студентських ігор буде більше видів спорту.

Також учасників змагань привітали президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та перший проректор НУФВСУ, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Мирослав Дутчак.