29.09.2015

Після кількарічної перерви у столичний Палац спорту повернувся великий лід та Чемпіонат України з хокею. Завдяки зусиллям Міністерства молоді та спорту, Хокейної Екстра Ліги, Федерації хокею України - всі свої домашні матчі тут гратимуть київські клуби «Дженералс» та «Рапід».

25 вересня на льодовій арені Палацу спорту зустрічалися команди «Дженералз» та ХК «Кременчук». Привітати вболівальників та учасників змагань завітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ГО «Хокейна Екстра Ліга» Денис Лобановський та віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.

«Коли я став Міністром, то одне з перших завдань, яке я поставив собі та всій нашій команді - полягало в тому, щоб повернути великий спорт у Палац спорту. Щоб тут з’явився лід, щоб сюди повернулися хокейні поєдинки. Сьогодні ця мрія стала реальністю. Вітаю всіх шанувальників спорту із початком Чемпіонату України з хокею на головній льодовій арені нашої держави», - наголосив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

За словами Міністра, маємо ще один успішний приклад державно-приватного партнерства у сфері спорту. Адже повернення льоду у Палац спорту та відродження Чемпіонату України з хокею стало можливим завдяки тісній співпраці Мінмолодьспорту, Хокейної Екстра Ліги, Федерації хокею України.

«Кожен зробив свій внесок у підготовку до нового льодового сезону. Щиро вдячний керівництву хокейних клубів, Палацу спорту, Хокейної Екстра Ліги та Федерації хокею України. Велика подяка всім небайдужим людям, які долучилися до цієї справи», - підкреслив Ігор Жданов.

Міністр також відзначив, що зростає кількість учасників Чемпіонату. Замість чотирьох команд у сезоні 2015-2016 р. виступатимуть уже 8 клубів з п’яти регіонів України.

«Міністерство також створило максимально сприятливі умови, для того, щоб у Палаці спорту мали змогу тренуватися вихованці ДЮСШ «Сокіл», ХК «Україночка», інші дитячо-юнацькі хокейні команди. Це наше спортивне майбутнє, головний резерв для дорослого чемпіонату та національної збірної України», - додав Ігор Жданов.

По завершенні урочистостей Міністр молоді та спорту здійснив символічне вкидання шайби, яке ознаменувало початок Чемпіонату. Матч «Дженералс» - ХК «Кременчук» зібрав 3 тис. глядачів. Поєдинок завершився із рахунком 3-1 на користь гостей, ХК «Кременчук».