30.09.2015

29 вересня 2015 року відбулося засідання комітету з конкурсних торгів Державної установи «Укрспортзабезпечення». Під час засідання було здійснено розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо придбання спортивного обладнання та інвентарю для підготовки спортсменів національних збірних команд України з олімпійських видів спорту до міжнародних змагань.

У ході розкриття пропозицій конкурсних торгів була здійснена перевірка наявності усіх необхідних документів, поданих учасниками процедури державної закупівлі.  Засідання комітету проходило у відкритому режимі за присутності громадськості та представників учасників конкурсних торгів.

Усього в конкурсних торгах зголосилося взяти участь 15 учасників. В тому числі чотири учасники, які зробили пропозиції щодо закупівлі нового обладнання та інвентарю для спортивної гімнастики.

На наступному засіданні, яке відбудеться найближчим часом, комітет із конкурсних торгів ДУ «Укрспортзабезпечення» визначатиме відповідність наданих пропозицій вимогам законодавства про державні закупівлі.