30.09.2015

Робоча група Міноборони почала працювати над «логістичною доктриною». Про це сьогодні, 29 вересня, під час брифінгу повідомив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.

«Вчора відбулася велика міжвідомча нарада з питань забезпечення військовослужбовців, – розповів Юрій Гусєв. – Вже створено робочу групу за участю в тому числі й іноземних експертів, та розпочалася робота над «логістичною доктриною».

За словами заступника Міністра оборони, це робоча назва документу, в якому аналізуватимуться та розглядатимуться різні аспекти діяльності, пов’язані із потребами закупівель та постачання від об’єднаного центру забезпечення до кожної бригади та батальйону. Тобто, йдеться про формування нової комплексної системи логістики за стандартами провідних країн світу.

«Головне завдання – відпрацювати відповіді на питання: як, коли і якими силами та засобами ми будуватимемо логістику за стандартами НАТО у Збройних Силах України, – наголосив Юрій Гусєв. – За кілька місяців ми презентуємо цей документ громадськості та керівництву держави».