30.09.2015

За останні тижні українські військові частини і підрозділи, залучені до виконання завдань в зоні антитерористичної операції, отримали з державних підприємств 8 одиниць радіоелектронного обладнання до літаків і вертольотів, 46 одиниць автомобільної техніки, 100 військових приладів спостереження та прицілювання, 4 засоби радіоелектронної боротьби, модернізований літак, а також 135 тисяч ракет і боєприпасів.

Також державні підприємства провели ремонт 9 одиниць військової техніки, серед яких бойові машини піхоти та самохідні гаубиці.

Водночас, ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО 300 одиниць озброєння та військової техніки, у тому числі, танки, зенітні установки, гаубиці, гармати, протитанкові ракетні комплекси, міномети, гранатомети, бронетранспортери, бойові машини, а також 201 одиницю автомобільної техніки.

Таким чином, з початку проведення АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити вже більше 30 тисяч 800 одиниць озброєння та військової техніки, у тому числі 1528 одиниць – на державних оборонних підприємствах.

Ефективне виконання державного оборонного замовлення на вітчизняних підприємствах, а також в установах і організаціях забезпечують військові представництва Міністерства оборони України.

У 2015 році вони проконтролювали якість ремонту та виробництва і прийняли для Міністерства оборони України продукцію оборонного призначення на загальну суму 4 млрд. 107 мільйонів гривень. За надання цих послуг до спеціального фонду Міністерства оборони України зараховано майже 11 мільйонів 700 тисяч гривень.