30.09.2015

Павло Клімкін взяв участь у зустрічі міністерського рівня Міжнародної організації франкофонії (МОФ), присвяченій реалізації нової програми сталого розвитку до 2030 року, яка відбулася 28 вересня ц.р. у рамках роботи 70-ї сесії ГА ООН.

У заході також взяли участь Президент Республіки Сенегал М.Салл, міністри закордонних справ Канади, Франції, Бельгії, Демократичної Республіки Конго, Генеральний секретар МОФ, Генеральний директор ЮНЕСКО та представники понад 35 держав, міжнародних урядових та неурядових організацій.

Учасники заходу у своїх виступах акцентували увагу на необхідності активного залучення молоді для досягнення цілей сталого розвитку, впровадження «екологічної економіки», боротьби з негативними наслідками зміни клімату, а також виокремили питання ролі освіти і культури на теренах франкомовних держав для досягнення Глобальної програми розвитку ООН на період до 2030 року.

Під час заходу також було представлено рекомендації франкомовних молодіжних організацій, вироблених за підсумками кампанії «J’ai au cœur ma planète», присвяченої конференції щодо клімату, яка відбудеться в Парижі у грудні 2015 року.

Глава МЗС України в рамках заходу провів низку важливих двосторонніх зустрічей з міністрами закордонних справ держав Африканського регіону для просування кандидатури нашої держави у рамках кампанії з набуття непостійного членства в РБ ООН на період 2016-2017 рр.

Під час неформального спілкування учасники заходу мали нагоду обговорити актуальні події міжнародного життя та «звірити годинники» двосторонніх взаємин у рамках сегменту високого рівня 70-ї сесії Генасамблеї ООН, яка наразі триває у Нью-Йорку.