03.10.2015

Через тиждень почне працювати дорожній патруль на трасі Київ-Житомир. Усього на Житомирщині планують набрати 220 претендентів на службу в поліції. Про це голова МВС заявив у рамках презентації проекту створення патрульної поліції у Житомирі.

Арсен Аваков зазначив, що 15-20 лютого на вулиці обласного центру вийдуть нові патрульні поліцейські. Загалом у Житомирі планують набрати 180 працівників патрульної поліції.

Крім того, 9 жовтня почне працювати дорожній патруль, який обслуговуватиме трасу Київ-Житомир. Для дорожньої патрульної служби планують набрати 40 поліцейських.

Глава МВС також додав, що з 9-ї години ранку, відколи почався прийом анкет кандидатів, свої заявки вже подали близько 1200 претендентів. Прийом анкет триватиме до 23-го жовтня, після чого розпочнеться процес навчання. Міністр внутрішніх справ закликав молодих жителів Житомира не боятися подавати свої заявки на службу в поліції.

«Сьогодні я звертаюся до всієї молоді, яка знаходиться тут: дуже важливо, щоб ви підтримали цю поліцію. Чому? Тому що це ваша нова поліція», – підкреслив Арсен Аваков.