04.10.2015

«Основна мета Російської Федерації – повернення України під сферу впливу Росії - не змінилася», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Чернівцях в суботу, 3 жовтня, спілкуючись зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Він підкреслив, що жодна країна в Європі «не має стільки викликів, скільки маємо ми»: «Україна воює з Російською Федерацією, яка є ядерною державою. І, на жаль, до завершення цієї війни дуже і дуже далеко».

«Незаконна анексія Криму, захоплення Донецька і Луганська, Мінський процес - який поки що процес, а не результат - не дають великої впевненості у тому, що завтра в Україні наступить мир і російські війська відступлять», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Вважаю, що Росія не бажає виконувати Мінські угоди і робить все для того, щоб затягнути процес і викупити час. Основна мета Російської Федерації – це не Донецьк і Луганськ, а вся Україна і повернення України під сферу впливу Росії. Ця мета не змінилася», - підкреслив Глава Уряду.