12.10.2015

Протягом чергового спортивного дня представники збірної команди Збройних Сил України знову здобули нагороди Всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які відбуваються у Південній Кореї.

Окрім «бронзи» чоловічої команди ЗС України зі стрільби зі швидкострільного пістолету, відзначилися наші армійські плавці.

Так, заслужений майстер спорту старший сержант Валерій Димо зайняв 3 місце (брас 100 м), а майстер спорту працівник ЗС України Марія Лівер – 2 місце (брас 100 м).

За підсумками змагань з боротьби на п’єдестал пошани піднялися майстри спорту міжнародного класу старший солдат Микола Савченко та молодший сержант Шишман Олександр, які здобули «бронзу» з греко-римської боротьби у своїх вагових категоріях.

Станом на сьогодні збірна Збройних Сил України здобула 20 медалей на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців: 3 золоті, 8 срібних та 9 бронзових.