12.10.2015

Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України відбулося засідання Комісії з контролю за розподілом житла в гарнізонах ЗС України. Під час засідання було розглянуто понад 50 справ щодо виділення житла військовослужбовцям, ветеранам військової служби та членам їх родин.

Найближчим часом у шести гарнізонах квартири отримають учасники проведення антитерористичної операції, а також вдови загиблих героїв. Передбачено виділення як службового, так і постійного житла.

«Особлива увага була приділена забезпеченню житлом військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції», – наголосив заступник голови Комісії з контролю за розподілом житла в гарнізонах ЗС України Сергій Кучеренко.

Він повідомив, що 18 квартир для військовиків у Хмельницькому гарнізоні збудував «Міжнародний благодійний фонд «Розбудова». У Дніпропетровському гарнізоні Федерація футболу України виділила 20 квартир для військовослужбовців, десять із яких отримають родини загиблих героїв. До речі, у Дніпропетровському гарнізоні майже всі члени сімей загиблих військовослужбовців, учасників АТО, забезпечені житлом.

У столичному гарнізоні Комісією з контролю за розподілом житла в гарнізонах ЗС України розподілено 15 службових квартир для учасників АТО.