13.10.2015

12 жовтня у Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією Конгресу США на чолі з головою підкомітету з європейських питань комітету Сенату у закордонних справах сенатором Джин Шахін.

Під час заходу Ігор Долгов поінформував американську делегацію про перебіг подій на сході України. Також сторони обговорили питання співпраці України з США в контексті врегулювання воєнно-політичної ситуації в нашій державі.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував присутнім за підтримку та допомогу, яку іноземні експерти надають для реалізації важливих реформ у Збройних Сил України, а також за надання гуманітарної та матеріально-технічної допомоги.

Також Ігор Долгов відзначив суттєву допомогу уряду Сполучених Штатів в галузі медицини – а саме, надання медичного обладнання та можливості лікування в медичних закладах США військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході антитерористичної операції.