20.10.2015

20 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про започаткування в Україні міжнародної ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST (Constrution Sector Transparency Initiative). Під час заходу буде названа сума гранту для реалізації проекту в Україні.

Спікери:

• Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України;

• Володимир Шульмейстер, Перший заступник Міністра інфраструктури;

• Чімяо Фан, директор Світового банку в Україні;

• Піттер Метьюз, директор міжнародного Секретаріату CoST;

• Андрій Батищев, голова Укравтодору.

Місце проведення: приміщення Світового банку, Дніпровський узвіз, 1.

Дата та час проведення: 20 жовтня, 14:00.

Акредитація представників ЗМІ проводиться через сайт Міністерства інфраструктури до 10:00 20.10.2015. При собі обов’язково мати посвідчення журналіста.

Довідково

Ініціатива із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST із секретаріатом у Лондоні - це добровільна багатонаціональна ініціатива,  створена у 2008 році, має на меті зробити  проекти будівництва державних об'єктів інфраструктури більш прозорими і підзвітними, зменшуючи неефективне управління, марнотратство та корупцію. Ініціатива успішно працює в 14 країнах світу. Укравтодор приєднався до ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST у листопаді 2013 року, однак активно програма запрацювала лише у 2015. Суть проекту полягає в роботі Консультативно-наглядової групи, до складу якої входять представники Уряду, приватного сектору та громадських організації. Така незалежна група здійснюватиме нагляд за процедурою розкриття інформації в рамках визначених проектів, стежитиме за тим, щоб дані про державні інфраструктурні проекти були зрозумілими та доступними для читача, а також розширить можливості впливу громадськості на процеси контролю та аудиту.