21.10.2015

Із початком опалювального сезону населення та ОСББ активізувалися та долучилися до програми з утеплення житла. Так прокоментував оперативні дані моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що сьогоднішня статистика наданих кредитів свідчить про  необхідність запровадженої програми, спрямованої на економію енергоресурсів.

«Вперше за багато років держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження. Впровадження програми – це перший та важливий крок, який має привести до проведення комплексної термомодернізації житлового фонду в Україні», - наголосив Голова Агентства.

Цього тижня, з 12 жовтня по 19 жовтня 2015 року, за державною програмою з енергоефективності банками видано 3 109 кредитів на суму майже 50 млн. грн.

Станом на 19 жовтня п.р. 84 ОСББ з різних регіонів країни взяли кредитів на суму 10 млн. грн. За кількістю взятих кредитів ОСББ лідерами є Дніпропетровська область - 9, Волинська, Львівська та Черкаська – по 7 кредитів.

Зі старту програми банками видано населенню та ОСББ 44 767 тисяч "теплих" кредитів загальною сумою 743,7 млн. грн.