30.10.2015

29 жовтня у штаб-квартирі Альянсу, делегація України на чолі із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Ігорем Павловським взяла участь у щорічному засіданні Конференції національних директорів з озброєння НАТО.

Засідання відбулось під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з питань інвестицій в оборону, директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО П.Оруа.

Під час засідання, зокрема, було підкреслено про важливість співробітництва з країнами-партнерами Альянсу у сфері взаємосумісності озброєння та військової техніки; потенціал кооперації багатонаціональних проектів Концепція НАТО «Розумна оборона» у контексті ефективного використання коштів, що виділяються державами на оборону; підтримку Конференцією оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО.

Крім того, голова делегації України виступив з доповіддю, у якій висвітлив стан оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО та напрямки його розширення.

Довідково

Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки.

Засідання проводяться два рази на рік, один із яких – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються високопосадовці (національні директори з озброєння), які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння та військової техніки.