29.11.2015

1 грудня 2015 року об 10.00  Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у 2-му Шведсько-українському форумі з чистих технологій.

Об 11.15 відбудеться брифінг за участю Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка; Міністра з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку (Швеція) Ізабелли Льовін; міського голови Житомира Сергія Сухомлина;  Посла Швеції в Україні Андреаса фон Бекерата; регіонального менеджера BusinessSweden в Україні ДеніелаЛарссона.

Під час Форуму будуть обговорені нагальні потреби міст України у сферах вдосконалення енергоефективності, водоочистки та дотримання екологічних стандартів, представлені шведські технології і рішення у сфері енергетики й охорони навколишнього середовища, а також фінансові інструменти для реалізації проектів у сфері енергоефективності і захисту довкілля.

Місце проведення: Житомирська міська рада (майдан ім. С.Корольова, 4/2, 2 поверх)

Акредитація ЗМІ за тел. (044) 494 4274; (068) 330 4647,  olexandr.mashynets@gov.se Олександр Машинець.

Захід організований посольством Швеції в Україні і Шведською торговою та інвестиційною радою у партнерстві з Житомирською міською радою.

Форум відвідають керівники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля (ЄБРР, Е5Р, Світовий банк, Nefco), представники приватного бізнесу, експерти і науковці.

Зі сторони Швеції у форумі візьмуть участь: Airson, AtlasCopco, CTC, GreenEnergy, Ecosolum, Llentab, RecondConcept, Sandvik, Scania, SustainableBusinessHub, Sweco, SweHeat&Cooling, SWEP, Systemair, Volvo, Xylem, Шведська біоенергетична асоціація (Svebio), Шведське агентство з економічного та регіонального зростання та інші.