01.12.2015

1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом біля меморіалу «Червона стрічка» у Києві відбудеться акція «Роби все вчасно» та прес-брифінг для ЗМІ

За ініціативи Міжнародної благодійної організації «Східноєвропейське та Центральноазіатське об'єднання людей, які живуть з ВІЛ» (CЦО ЛЖВ) біля меморіалу «Червона стрічка» (вул. Лаврська, 11, Київ) відбудеться акція та прес-брифінг, основна думка якого – як важливо вчасно звернути увагу на проблему, пам'ятати про профілактику, здати тест, почати лікування.

Також у рамках акції буде презентована поточна ситуація з доступом до лікування як в Україні, так і у всьому регіоні в цілому.

В акції візьме участь Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі та виконавчий директор Альянсу Громадського здоров'я Андрій Клепіков.

Відзначимо, що в усьому світі епідемія ВІЛ/СНІДу взята під контроль, і лише в регіоні Східної Європи та Центральної Азії вона продовжує розвиватися. Більше того, серед країн Східної Європи Україна є лідером за темпами зростання епідемії, тому дуже важливо саме в нашому регіоні «Робити все вчасно!»

Місце проведення: Лаврська, 11, біля меморіалу «Червона стрічка».

Початок заходу: 11:00.

Додаткова інформація: СЦО ЛЖВ – це міжнародна благодійна організація, що об'єднує організації людей, які живуть з ВІЛ, в 16 країнах Східної Європи та Центральної Азії. Традиційно 1 грудня по всьому регіону Східної Європи та Центральної Азії члени СЦО ЛЖВ проводять акції, круглі столи та прес-конференції, для того, щоб ще раз нагадати, як важливо зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу.