23.12.2015

У ході зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном сторони обговорили широке коло питань двостороннього порядку денного, а також шляхи поглиблення взаємодії двох держав у вирішенні актуальних міжнародних проблем.

Президенти підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній, туристичній та гуманітарній сферах.

Глава Української держави висловив сподівання, що кількість ізраїльських інвестицій в українську економіку значно зросте і запевнив Президента Ізраїлю в готовності України допомогти ізраїльським компаніям, які хочуть вийти на ринок нашої країни.

«Український агросектор зацікавлений у поглибленні торгових відносин з Ізраїлем, зокрема у введенні режиму вільної торгівлі між країнами. Крім того, ми зацікавлені в активізації двостороннього технічного співробітництва, у тому числі у сфері розвитку новітніх технологій», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За словами Міністра, Ізраїль є одним із світових лідерів агроіндустрії. Співпраця між нашими країнами спрямована на запозичення успішного досвіду ізраїльських аграріїв у сферах рослинництва, землеробства та рибного господарства, а також молочного виробництва.

«Наша мета – поглибити торговельні відносини між Україною та Ізраїлем і збільшити кількість спільних проектів в аграрній галузі. Ми готові довести, що є надійним партнером та готові виконувати свої зобов’язання», - додав Міністр Олексій Павленко.