23.02.2016

«Прозорість і відкритість – ключові принципи рибного патруля. Всі кандидати отримають посади  виключно на основі результатів, що показали під час конкурсу. Конкурс транслювався он-лайн, на співбесіді були присутні представники 21 громадської організації. Конкурс  проводиться для того, щоб створити новий якісний орган – рибний патруль», - зазначив перший заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко.

Станом на 19 лютого конкурсна комісія провела співбесіди із всіма кандидатами у рибний патруль і переходить до голосування по кандидатам як на позиції інспекторського складу Києва та області, так і на посади керівників управлінь.

Павло Гвозденко  відзначив, що всі листи-звернення з інформацією щодо кандидатів ретельно перевіряються. Також за прозорою і регламентованою процедурою конкурсу представники громадськості  мали змогу бути особисто присутніми на всіх співбесідах, задати питання кандидатам та висловити  свою оцінку. Слушні зауваження та рекомендації будуть враховані комісією.

Коментуючи процес відбору керівників територіальних управлінь, Павло Гвозденко додав, що для всіх буде встановлено випробувальний термін 6 місяців. Якщо протягом цього терміну керівник не зможе проявити себе, то буде переглянуто його посадовий рівень, або навіть звільнено.

Нагадаємо, для забезпечення  прозорості  процесу відбору кандидатів  письмовий іспит та усна співбесіда транслюються он-лайн  на веб-сайті Держрибагентства та  на YouTube. Кожен бажаючий може у режимі реального часу спостерігати за тим, як відбувається відбір. Крім того, Держрибагентство заздалегідь, 19 січня  2016 р., оприлюднило списки кандидатів у рибний патруль у  відкритому доступі і звернулося до  громадськості із проханням дати оцінку кандидатам.

Додатково представники 21 громадської організації, що зареєструвалися для участі у засіданні конкурсної комісії, були запрошені на співбесіди кандидатів на посади в рибний патруль м. Київ та області, а також на посади начальників 10 територіальних управлінь України.