24.02.2016

Учасники АТО, які звернулися до землевпорядної служби Одещини, отримали 854 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення ділянок у власність. Військовослужбовці отримають землі загальною площею понад 1079,77 гектарів.

Власники використають 541 ділянку площею 1044,36га для ведення особистого селянського господарства. Ще 313 наділи площею 35,42 га призначені для садівництва.

Усього до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області військовослужбовці подали 1221 заяву на землю. Найбільшу кількість звернень отримали у Комінтернівському (248), Овідіопольському (139), Татарбунарському (174), Ананьївському (104), Балтському (61), Любашівському (60) та Великомихайлівському (44) районах. Землевпорядники розглядають усі клопотання у максимально стислі терміни та у першочерговому порядку.

Завершили процедуру оформлення землі у власність 71 військовий, які отримали 73,58 га землі.

Військовослужбовці, які вирішили отримати земельні ділянки, можуть ознайомитись з переліком вільних земель на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Земельні масиви зарезервовані виключно для потреб учасників АТО.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.