25.02.2016

У період з 21 по 24 лютого у Лондоні тривали українсько-британські воєнно-політичні консультації.

У рамках заходу, 23 лютого, відбулася зустріч керівника української делегації – заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з Міністром з питань Збройних Сил Великої Британії пані Пенні Мордо.

Сторони обговорили питання, пов’язані із сучасним станом та перспективами розвитку двосторонніх відносин в оборонній сфері, воєнно-політичною ситуацією в Україні, гуманітарною допомогою від Уряду Великої Британії, процесом реформування Збройних Сил України та розвитком нормативно-правової бази двостороннього співробітництва.

Значну увагу було приділено спеціальній курсовій підготовці за участю британських інструкторів та освітнім проектам, а також роботі в Україні британського радника з питань управління та фінансового менеджменту у сфері оборони.

Крім того, члени української делегації провели зустріч з директором Департаменту міжнародної безпекової політики Міністерства оборони Великої Британії паном Ніком Герром, за підсумками якої було підписано План співробітництва між міністерствами оборони України та Великої Британії на 2016 рік.

Документ включає заходи за всіма напрямами двостороннього співробітництва між країнами у поточному році.