27.02.2016

На земельному аукціоні у Вінницькій області, що відбувся 25 лютого, інвестори взяли в оренду шість земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. На торги землевпорядники виставляли ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 40,5 гектарів. Територіально землі розташовані у Тартацькій сільській раді Чечельницького району Вінниччини.

Початкова вартість оренди землі була визначена на рівня 12% від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законом мінімумі у 3%). Під час проведення конкурентних торгів орендна плата на деякі ділянки зросла до майже 32% НГО на рік. У підсумку орендарі щорічно сплачуватимуть до місцевого бюджету плату за користування землею у розмірі 61,06 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».