27.02.2016

Сьогодні, 26 лютого, НКРЕКП прийняла рішення про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на 2016 рік, що дасть змогу забезпечити надійне постачання електричної енергії споживачам Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.

З дати припинення постачання електричної енергії на Кримський півострів у 2016 році виникла необхідність у забезпеченні електричною енергією споживачів низки районів Херсонської області на території здійснення ліцензованої діяльності ПАТ «ЕК «Херсонобленерго». Основними споживачами в цих районах є виробники сільськогосподарської продукції на зрошувальних землях, для яких надійне постачання електричної енергії є обов’язковою умовою їх надійної та беззбиткової роботи.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з іншими органами влади та компанією було оперативно опрацьовано:

- оптимальне технічне рішення, яке може бути реалізоване в стислі терміни та в рази дешевше від запропонованих компанією початкових рішень;

- детальний план-графік виконання робіт;

- заходи з оптимізації структури тарифу та інвестиційної програми для недопущення зростання тарифів для споживачів області.

Рішення про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2016 рік було прийнято сьогодні на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання. Вагомий внесок у напрацюванні рішення відіграли ініціативні представники області: фермери Чаплинського району (Руслан Романенко та інші), підприємець Карл Стурен та депутати різних рівнів влади.