28.02.2016

На цьому Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час зустрічі із головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочко. У зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра Ігор Гоцул, міський голова Сум Олександр Лисенко, голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

«Дуже важливо, щоб спорт розвивався не лише на центральному рівні, а перш за все активно культивувався в областях. Там де місцеве керівництво не хоче працювати в даному напрямку під загрозою закриття опиняється ряд ДЮСШ. Але ми не повинні втратити жодного учня і викладача. Крім того, в регіонах необхідно створювати центри Олімпійської підготовки, які сприятимуть пропагуванню здорового способу життя. Наразі таких центрів є вже чотири, у вас також є прекрасна біатлонна база і про це ми детально поговоримо», – зауважив Міністр.

Очільник Сумської ОДА Микола Клочко, в свою чергу, окреслив основні напрямки спортивної політики в області. Він зазначив, що Сумщина дала світовому олімпу цілу плеяду великих спортсменів і місцевій молоді є на кого рівнятися. Це легкоатлети Володимир Голубничий та ВололимирКуц, веслувальник Олександр Шапаренко, важкоатлет Леонід Жаботинський, біатлоністки Олена Петрова, Віта та Валентина Семеренко, футболіст Олег Гусєв.

Він також відзначив потужну школу панкратіону, військово-спортивної боротьби і наголосив, що Сумщина традиційно займає першість серед неолімпійських видів спорту.

«Сумська область з її спортивним потенціалом сьогодні гідно виглядає на всеукраїнському та світовому рівнях. І я сподіваюся, що завдяки професіоналізму спортсменів, нашим зусиллям та підтримці Міністерства, сумські спортсмени у складі української збірної ще багато разів підніматимуться на п’єдестал пошани, а величезні стадіони урочисто слухатимуть гімн України», – сказав Микола Клочко.

Нагадаємо, що Ігор Жданов перебуває із робочою поїздкою на Сумщині. Під час візиту він відвідав стадіон «Авангард», Футбольний центр «Барса», де відновлено будівництво гуртожитку для юних футболістів.

Також Міністр відвідає змагання чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, які проходять у Сумах з 25 по 27 лютого, та візьме участь у церемонії нагородження переможців.