01.03.2016

У Волинській області учасники АТО отримали 3859 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Військовослужбовцям передадуть у власність 1776,5 га державних та муніципальних земель різного цільового призначення.

З початку запровадження ініціативи про забезпечення землею у головному управлінні Держгеокадастру Волині та органах місцевого самоврядування отримали від учасників АТО та членів їх родин 5737 заяв на землю.

На сьогоднібезпосередньо у власність передали 2135 ділянку загальною площею 936,9 гектара. З них 1104 ділянок учасники АТО використають для індивідуального житлового будівництва (151,6 га), 529 – для ведення садівництва (45,6 га) та 498 – для особистого селянського господарства (672,6 га).

Інформація про вільні земельні масиви, альбоми атласи зарезервованих ділянок, покрокова схема дій для отримання землі та реєстр заявників розміщені у відкритому доступі на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.