01.03.2016

19 березня 2016 року відбудеться проведення всесвітньої кампанії Година Землі 2016.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати єдністьу боротьбі зі зміною клімату.

Ця кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання у попередні роки. До неї приєдналися 7000 міст у 172 країнах зі всього світу.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Міністерство екології та природних ресурсів України звертається до усіх небайдужих з проханням долучитися до проведення кампанії Година Землі. Просимо Вас підтримати ініціативу проведення зазначеної кампанії, і вимкнути світло та електроприлади о 20:30 19 березня 2016 року на 1 годину.

Мінприроди України висловлює надію на те, що акція Година Землі приверне увагу кожного громадянина до екологічного стану нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства.