01.03.2016

29 лютого – 2 березня відбудеться робоча поїздка Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка.

У рамках поїздки Голова Нацдержслужби планує здійснити робочі зустрічі з головами обласних державних адміністрацій та головами обласних рад, взяти участь у нараді щодо роз’яснювальної роботи стосовно впровадження та реалізації нової редакції Закону України «Про державну службу», який набирає чинності з 1 травня 2016 року.

Передбачається також зустріч Голови Нацдержслужби із студентами та науково-педагогічним колективом Тернопільського національного економічного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

1 березня  за участю Голови Нацдержслужби відбудеться тематичний короткостроковий  семінар  «Управління змінами в умовах реалізації реформи децентралізації влади в Україні» та прес-конференція в Івано-Франківській облдержадміністрації.

Організатори:

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Початок заходу: 10.30

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, адмінбудівля Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Акредитація: вхід вільний