02.03.2016

Міністр оборони України Степан Полторак поінформував представників НАТО про поточний стан та перспективи реформування Міністерства оборони та Генерального штабу. Зокрема, глава оборонного відомства розповів про заплановані заходи щодо розподілу повноважень та відповідальності між органами військового керівництва, створення чіткої вертикалі управління військами, вивільнення оборонного відомства від невластивих функцій тощо.

За словами генерала армії України Степана Полторака, суть реформ в оборонному відомстві полягає у приведенні органів військового управління до стандартів країн-членів НАТО та Європейського Союзу, набуття Міністерством оборони, Генеральним штабом, органами військового управління та військами спроможностей, що дозволять ефективно реагувати на сучасні виклики та загрози національній безпеці у воєнній сфері.

Також Міністр оборони поінформував іноземну делегацію про створення в Міноборони Комітету реформ, до складу якого увійшли народні депутати України, вітчизняні та іноземні експерти, представники Офісу зв’язку НАТО в Україні, громадських організацій та волонтери.

«Вже найближчими днями ми проведемо установче засідання Комітету, в рамках якого обговоримо конкретні заходи щодо реалізації дорожньої карти реформування оборонного відомства. І я запрошую вас взяти участь у його роботі», — зазначив Міністр оборони.