03.03.2016

Крім властивих Держветфітослужбі функцій у сфері харчової безпеки, нам також потрібно налагодити ефективний захист прав споживачів. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у інтерв’ю журналу «Зерно».

«Робота ця відповідальна, тому що споживач в нашій країні почувається абсолютно незахищеним. А часом, навіть, не поінформованим. Окрім того, нова служба також здійснюватиме ринковий нагляд за промисловою продукцією. Тож завдання перед нами стоїть складне, а обсяги роботи достатньо великі», - зазначив Володимир Лапа.

Також Голова Держпродспоживслужби розповів про рамки відповідальності за порушення у сфері якості продукції та її безпеки.

«Мова йде про контроль не лише якості, а й безпеки продукції. Законом передбачені різні рівні відповідальності в залежності від типу порушень: від адміністративних санкцій (накладення штрафів) до зупинки виробничих потужностей і відкликання експлуатаційного дозволу в разі виявлення того, що технологічні процеси не можуть забезпечувати безпеку продукції. Але відкликання експлуатаційного дозволу має бути підтвердженим судовим рішенням», - повідомив Володимир Лапа.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням:

http://minagro.gov.ua/uk/pressroom?nid=20591