03.03.2016

Таку позицію висловив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на презентації проекту «Галузевий контроль 2016», який є спільною ініціативою Центру транспортних стратегій і компанії Deloitte наголосив, що бізнес і Міністерство інфраструктури мають спільне бачення розвитку галузі. У проекті представлені результати дослідження думок лідерів транспортного бізнесу щодо стратегії розвитку галузі і її найактуальніших проблем.

«Пріоритети, які визначили бізнес і представники МФО майже повністю співпали з пріоритетами Міністерства. Приватизація держактивів, боротьба з корупцією, зміни в тарифоутворенні, лібералізація ринку залізничних перевезень, як і багато іншого переліченого у звіті, – це не просто наші наміри, усе це вже прописано у відповідних законопроектах, давно переданих на розгляд Парламенту. Тому дуже важливо, щоб кожен депутат отримав результати даного дослідження і переконався, що ринок потребує негайного розгляду транспортних законопроектів», - підкреслив Міністр. Він запропонував бізнесу об’єднати зусилля з Міністерством у просуванні необхідних для розвитку галузі змін.

Також Андрій Пивоварський попросив ініціаторів дослідження під час наступного опитування детальніше вивчити питання корупції. Цього разу воно розглядалося взагалі, без уточнення сфер, у яких бізнес стикається з цим явищем. «Міністерство зробило багато кроків, щоб подолати корупцію на ділянках, де вона процвітала десятиріччями. Ми отримуємо багато позитивних відгуків, але, як підтверджує дослідження, ця проблема лишається вкрай актуальною. Для нас дуже важливо розуміти, де саме вона зосереджена – чи це стосується взаємодії з Міністерством, чи з підзвітними нам компаніями, або ж взагалі із суміжними сферами, наприклад, податкової чи митниці тощо», - пояснив він.

Міністр наголосив, що подібні дослідження є вкрай важливими, бо допомагають порівняти позиції ринку і профільного відомства і підтримувати діалог.