03.03.2016

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

Прикордонниками Луганського загону на блокпосту «Щастя» зупинено два транспортних засоби з майже 25 тоннами насіння кукурудзи, приправами та моторними маслами загальною вартістю близько 280 тисяч гривень. Водії перевозили зазначений вантаж без відповідних документів.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби виявили приховані кошти у розмірі 150 тисяч гривень, а також вантаж автозапчастин вартістю 23 тисячі гривень.  Кошти оглядова група знайшла під час перевірки під панеллю коробки передач автомобіля. Також в багажнику транспортного засобу та серед речей було знайдено 20 банківських карток, які громадянин України мав намір доправити на тимчасово непідконтрольну територію. Конфіскат передано представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники затримали громадянина України за спробу дачі хабара у розмірі 500 гривень. Гроші зазначений громадянин пропонував прикордонному наряду за сприяння у пропуску на тимчасово непідконтрольну територію вантажу жіночих курток. Затриманого передано представникам Національної поліції.

У районі населеного пункту Курдюмівка, що на Донеччині, зведеними мобільними групами затримано 4 транспортні засоби, які перевозили майже 16 тонн молочних продуктів. Транспортні засоби разом з вантажем вартістю майже 700 тисяч гривень передано представникам фіскальної служби.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонники оформили 7 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від волонтерської організації «Людина в біді». Транспортні засоби перевозили понад 38 тонн будівельних матеріалів та понад 35 тонн гігієнічних наборів для жителів Донецька.