03.03.2016

3 березня 2016 року Міністерства молоді та спорту відбудеться підписання Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України і Радою Європи у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки.

Від української сторони Рамкову програму підписуватиме Міністр Ігор Жданов. Від Ради Європи та за дорученням Генерального директора Генерального директорату з питань демократії  РЄ СнежаниСамарджіч-Марковіч Рамкову програму підписуватиме директор Департаменту молоді Секретаріату РЄ АнтьєРотемунд.

Початок церемонії підписання – о 15.30.

Місце проведення – Мінмолодьспорту, вул. Еспланадна, 42, конференц-зал, другий поверх.

Додаткова інформація та акредитація за телефонами – 289 95 05, 068 240 2576.

Довідково

Програма відкриває  додаткові переваги для української молоді скористатись можливостями всіх інструментів Департаменту молоді РЄ, включаючи Європейську молодіжну фундацію та програми Європейських молодіжних центрів. На виконання Програми розробляються дворічні плани заходів, що включають конкретні заходи співпраці (семінари, тренінги, переклади посібників, навчальні візити тощо), на реалізацію яких виділяються кошти з бюджету РЄ. Заходи можуть відбуватися як в Україні так і в інших країнах.

Першу Рамкову програму співробітництва у сфері молодіжної політики між Державною службою молоді та спорту України та Департаментом Ради Європи з питань молоді було укладено у 2012 році терміном на два роки. В 2014 році було укладено новий документ терміном на 2014-2015 роки. З метою сприяння реалізації реформ молодіжної сфери в Україні та синхронізації співпраці з державною молодіжною політикою було досягнуто домовленостей щодо укладання нової Рамкової програми вже на наступні п’ять років (2016-2020 рр.).