03.03.2016

3 березня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему «Проблеми будівництва сектору безпеки і оборони України та шляхи їх вирішення».

Початок заходу: 9:30.

Учасники конференції розглянуть та опрацюють рекомендації щодо вирішення основних проблем будівництва сектору безпеки і оборони України.

У роботі міжнародної конференції візьмуть участь представники Апарату Верховної Ради України, Збройних Сил України та інших силових структур, Національного інституту стратегічних досліджень, Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, Національної академії державного управління при Президентові України, Офісу зв’язку НАТО в Україні, військового аташату посольств США, Великобританії та Польщі, науково-дослідних установ тощо.

Зустріч представників ЗМІ – о 9.00 3 березня на КПП Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського за адресою: проспект Повітрофлотський, 28 (напроти Солом’янської площі та парку ім. Миколи Островського).

Акредитація обов’язкова і триватиме до 18.00 2 березня за телефоном: 271-07-73, або за електронною адресою: press_nuou@ukr.net