04.03.2016

Розвиток  органічного виробництва є одним із пріоритетних напрямів роботи Мінагрополітики. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час засідання колегії Мінагрополітики з міжнародними донорськими організаціями.

За його словами, органічний напрямок ведення сільського господарства відкриває низку нових можливостей, серед яких: подолання негативних явищ в екологічному середовищі країни та посилення природоохоронної складової сільськогосподарського виробництва. Крім того, дає можливість вирішити ряд соціальних проблем. «Зокрема, створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, а також нових перспектив для малих та середніх фермерських господарств, як альтернативи конкуренції з великими корпораціями», - зазначив Ярослав Краснопольський.

У ході свого виступу він також зазначив, що формування ринку органічних продуктів харчування в Україні відбувається під дією внутрішніх і зовнішніх чинників.

«Внутрішні чинники зумовлюють зростання попиту на екологічно-безпечні продукти харчування у міру підвищення рівня життя населення, а також величезний потенціал держави зайняти одне з провідних місць серед виробників органічної продукції. Зовнішні – спричинені динамічним зростанням світового ринку органічної продукції та зацікавленості міжнародної спільноти в Україні, як потенційному виробникові такої продукції», - підкреслив Перший заступник Міністра.

«Реалізація цієї Стратегії розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020 року повинна забезпечити зростання частки сільськогосподарських угідь, що сертифіковані до органічних стандартів – до 5%, збільшення у 3 рази кількості сільгосппідприємств, що продукують органічну продукцію та зростання частки органічної продукції до  3%, що відповідає статистичним показникам основних європейських країн, які розвивають цей напрямок сільськогосподарського виробництва», - зауважив Ярослав Краснопольський.