04.03.2016

Сьогодні, 3 березня, у Києві відбулося представлення інноваційно-виробничих можливостей Об’єднання  «Київська політехніка» в системі оборонно-промислового комплексу України.

У заході взяли участь Секретар РНБО України Олександр Турчинов, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, представники структурних підрозділів Міністерства оборони.

Перед початком заходу поважні гості вшанували пам'ять загиблих Героїв небесної сотні та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Під час представлення інноваційно-виробничих можливостей Об’єднання  «Київська політехніка» були продемонстровані зразки, які пропонуються до прийняття в систему оборонно-промислового комплексу України. Зокрема, представили такі розробки, як безпілотні авіаційні комплекси, створення роботетехнічної платформи для військових застосувань, розроблення та модернізація стрілецької зброї, налагодження виробництва в Україні патронних стрічок і траків до гусеничних машин, технології композиційної броні для засобів індивідуального захисту, елементів екіпірування та додаткового захисту бойових машин, виявлення несанкціонованих втручань в інформаційно-телекомунікаційні мережі тощо.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак пообіцяв усіляке сприяння у впровадженні даних розробок.

На завершення заходу відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством оборони України та НТУУ «КПІ», а також між ДК «Укроборонпром» та НТУУ «КПІ».